Nowo wybudowane odcinki sieci wodociągowej

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wodociąg   #budowa   #nowy tomyśl   

Dnia 17.02.2017 r. zakończono budowę nowego odcinka sieci wodociągowej z rur polietylenowych Ø 110 mm wraz z odnogami wodociągowymi Ø 90 mm w miejscowości Boruja Kościelna o łącznej długości 2794 m. Na w/w sieci zamontowano 7 hydrantów nadziemnych. Inwestycja umożliwia zaopatrzenie w wodę z sieci wodociągowej kolejnych czternastu posesji w Borui Kościelnej. Wykonawcą robót był Zakład Robót Inżynieryjnych Produkcyjno – Usługowo – Handlowy Mieczysław Szczechowiak z Pniew.

 

Od dnia 13.03.2017 r. trwa budowa nowego odcinka sieci wodociągowej z rur polietylenowych Ø 110 mm wraz z odnogami wodociągowymi Ø 90 mm w miejscowości Boruja Nowa o łącznej długości 3261 m. Na w/w sieci zamontowanych zostanie 6 hydrantów nadziemnych. Inwestycja umożliwi zaopatrzenie w wodę z sieci wodociągowej kolejnych siedem posesji w Borui Nowej. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Spółka z o.o., a podwykonawcą Firma Eko-Budowa Grzegorz Oniszczuk z Międzyrzecza.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Pirat drogowy z Buku w rękach nowotomyskich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu | foto: nowytomysl.pl

Komentarze