Nordic Walking w Kuślinie

21.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #nordic walking   #kuślin   

W piątek, 21 sierpnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu wspólnie z Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu zorganizowały rajd nordic walking. Rajd zrealizowany został w ramach poradnictwa specjalistycznego grupowego w ramach programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” moduł IV.

 

Spotkanie rozpoczęło się od warsztatów specjalistycznych w formie wykładów z psychologiem. Następnie po rozgrzewce uczestnicy wyruszyli na trasę rajdu. Z uwagi na występujące upały trasa wyniosła 2,5 km okolicznymi szlakami turystycznymi. Na mecie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz specjalnie przygotowany poradnik, zawierający podstawowe informacje, postępowania oraz sposoby zabezpieczania siebie oraz innych przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.


To może Cię także zainteresować:
Dachowanie na 110 km autostrady A2
Zakończono budowa boisk sportowych
Świetlica wiejska w Chraplewie już gotowa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Krystian Dybek

Komentarze