Niedzielna interwencja na autostradzie A2

20.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #autostrada   #łomnica   #zbąszyń   

Dzwonki alarmu bojowego przerwały spokój niedzielnej służby, w dniu 17 lutego 2019r. Około godziny 11:23, dwa zastępy z JRG Nowy Tomyśl oraz jeden zastęp z OSP Miedzichowo zostały zadysponowane do zdarzenia na 98 kilometrze autostrady A2, w okolicach miejscowości Łomnica.

 

Volkswagen Passat poruszający się w kierunku niemieckiej granicy nagle zjechał na pas oddzielający nitki autostradowe i z ogromnym impetem uderzył w barierę energochłonną. Rozbity samochód zatrzymał się w poprzek drogi, tarasując całkowicie ruch w kierunku Świecka. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, kierowaniu ruchem oraz na usunięciu tarasującego pojazdu i pozostałości powypadkowych z powierzchni jezdni. 

Kierujący samochodem mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych, po przebadaniu przez lekarza został przetransportowany do szpitala w Nowym Tomyślu.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
W niedzielę rusza Liga Międzyokręgowa
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze