Międzypowiatowe Zawody Strzeleckie w Nowym Tomyślu

09.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #turniej   #zawody   #strzelanie   #broń   #nowy tomyśl   

W sobotę, 5 października, na terenie strzelnicy sportowej w Nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się Międzypowiatowe Zawody Strzeleckie z Broni Małokalibrowej o Puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Nowym Tomyślu. Głównym celem zawodów było uczczenie Święta Wojska Polskiego.

 

W zawodach udział wzięły reprezentacje trzech powiatów: grodziskiego, nowotomyskiego i wolsztyńskiego. Każda jednostka samorządowa wystawiła do rywalizacji czteroosobowe zespoły po 2 z każdego powiatu (jeden zespół z udziałem Starostów, drugi z udziałem Przewodniczących Rad Powiatu). Zadaniem strzelców było strzelanie z karabinka KBKS z pozycji oraz strzelanie z pistoletu małokalibrowego MARGOLIN. 


W klasyfikacji indywidualnej starostów i przewodniczących rad powiatów, miejsce pierwsze zajął Redlich Adam, reprezentujący Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu, drugie miejsce zajął Górny Sławomir, reprezentujący Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim, trzecie miejsce zajęła Henicz Agnieszka reprezentująca Radę Powiatu Nowotomyskiego. 


W klasyfikacji indywidualnej miejsce pierwsze zajął Wesoły Eugeniusz, drugie miejsce zajął Kandulski Maciej, a trzecie zajęła Kandulska Weronika. 


W klasyfikacji drużynowej, puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Nowym Tomyślu otrzymali:

1. miejsce – 711 pkt. Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim, 

2. miejsce – 706 pkt. Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu,

3. miejsce – 641 pkt Rada Powiatu Nowotomyskiego.


Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów oraz nagród, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu.


To może Cię także zainteresować:
Kolejny pożar w Starym Tomyślu
Nowotomyscy policjanci odzyskali skradziony samochód
Jubileusz Klubu Seniora "Srebrny Włos"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / KRYSTIAN DYBEK

Komentarze