Laptopy dla szkół z Gminy Lwówek

31.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #laptop   #zdalne nauczanie   #uczeń   #lwówek   

Gmina Lwówek, w ramach projektu „Zdalna Szkoła” pozyskała grant w wysokości 70 000 zł na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli szkół, dla których jest organem prowadzącym.

 

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 70 000,00 zł, 30 czerwca 2020 r. do szkół w Brodach, Pakosławiu, Chmielinku i Zębowie trafiło po pięć nowoczesnych laptopów, a do szkoły w Lwówku 10 tego typu urządzeń. Łącznie placówki oświatowe wzbogaciły się więc o 30 laptopów, które w przypadku dalszego zagrożenia epidemiologicznego służyć będą nauczycielom i uczniom do kontynuowania prowadzenia zdalnego nauczania. 

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

Szczegółowe informacje na stronie: https://cppc.gov.pl/zdalna-szkola/2-strona-glowna/1920-lista-jst-ktorych-wnioski-zostaly-pozytywnie-ocenione.To może Cię także zainteresować:
Pracowita służba nowotomyskich strażaków
W szkołach trwają wakacyjne remonty
Rolnik najechany przez ciągnik rolniczy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: lwowek.com.pl / Maciej Piechowiak

Komentarze