Kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki

01.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #nowy tomyśl   #powiat nowotomyski   

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego za posiadanie narkotyków. Łącznie zabezpieczono blisko 0,6 kg narkotyków.

 

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie i z dużym zaangażowaniem monitorują wszelkie przejawy łamania prawa. Od pewnego czasu w ich zainteresowaniu znajdował się 31-latek. 28 stycznia 2021 roku pojechali do jego miejsca zamieszkania aby zweryfikować swoje ustalenia. Policjanci postanowili przeszukać miejsca zamieszkania oraz budynki gospodarcze. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili narkotyki tj. marihuane w ilości blisko 0,6 kg. 

31-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Wszystkie nielegalne środki trafiły do laboratorium.


To może Cię także zainteresować:
Porozumienie Gmin i Powiatów
Tragiczny pożar w centrum Nowego Tomyśla
Ogromny sukces ZS nr 1 w Nowym Tomyślu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Nowym Tomyślu

Komentarze