Konferencja dotycząca przebudowy stadionu miejskiego w Nowym Tomyślu

27.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #przebudowa   #stadion   #konferencja   #nowy tomyśl   

W piątek, 11 stycznia 2019 roku, w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu odbyła się konferencja, która miała na celu przybliżyć temat przebudowy stadionu miejskiego w Nowym Tomyślu. Gościem spotkania był Sekretarz Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Przewodniczący Komisji Sportu Wiejskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim – Krzysztof Piasek. Wszelkie aspekty techniczne omawiał projektant – Paweł Litwinowicz. Obiekt spełniać ma standardy stadionu lekkoatletycznego, przewidziana jest również siłownia zewnętrzna, plac zabaw, stoliki szachowe. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu zyska również m.in. nowy budynek z salą konferencyjną, biurami oraz szatniami.

 

Urząd Miejski w Nowym Tomyślu złożył już wniosek do Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu o wydanie pozwolenia na budowę, a także będzie starał się o dofinansowanie zewnętrzne na realizację tej inwestycji.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Debata społeczna w Nowym Tomyślu
Wypadek w pobliżu komendy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Zuzanna Przybylak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze