Kolejny pożar w Starym Tomyślu

01.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #piwnica   #stary tomyśl   #nowy tomyśl   

Historia pożarów w Starym Tomyślu jest wyjątkowo bogata. W okresie ostatnich miesięcy w Starym Tomyślu i okolicach doszło do kilku zagadkowych pożarów. Paliła się piwnica w bloku mieszkalnym, garaż oraz stogi. W poniedziałek, 9 marca 2020 r. na kilka minut przed północą ponownie doszło do powstania pożaru. Płonął wtedy drewniany budynek gospodarczy zlokalizowany w bliskiej odległości od budynku mieszkalnego.

 

W poniedziałek, 29 czerwca 2020 r. sytuacja się powtórzyła. Kilka minut po północy strażacy z JRG Nowy Tomyśli i OSP Wytomyśl zostali zadysponowani do kolejnego pożaru piwnicy w budynku wielorodzinnym. Na szczęście w pożarze spaleniu uległo tylko kilka przedmiotów przechowywanych w pomieszczeniu suszarni. 

Mieszkańcy Starego Tomyśla i okolic czują się mocno zaniepokojeni serią niebezpiecznych pożarów.To może Cię także zainteresować:
Gratulacje dla Mistrzyni
Będzie winda w Starostwie
Uczczono godzinę "W"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: mł. asp. Szymon Maciejewski

Komentarze