Kolejne zderzenie na opalenickiej obwodnicy

08.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #obwodnica   #opalenica   

W poniedziałek, 4 marca 2019r., około godziny 18, strażacy z JRG Nowy Tomyśl, JRG Grodzisk Wlkp. i OSP Opalenica zostali alarmowo zadysponowani do zdarzenia drogowego na skrzyżowani opalenickiej obwodnicy, z drogą w kierunku na Sielinko.

 

W zderzeniu udział wzięły dwa samochody osobowe, którymi podróżowały dwie kobiety. Jedna z nich po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy na miejscu została przetransportowana do szpitala w Nowym Tomyślu. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, zakręceniu zaworu instalacji LPG w samochodzie marki Opel oraz na usunięciu pozostałości powypadkowych z powierzchni drogi.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie
Kłusownik zatrzymany na gorącym uczynku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze