Jubileusz Klubu Seniora "Srebrny Włos"

30.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #życzenia   #nowy tomyśl   

W środę, 24 czerwca w Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie, w trakcie którego podsumowano działalność obchodzącego w tym roku jubileusz 35-lecia działalności Klubu Seniora „Srebrny Włos”. Przybyli goście byli pod wrażeniem kilkudziesięcioletniego, aktywnego uczestnictwa seniorów w życiu społecznym lokalnego środowiska.

 

Z tej okazji życzenia w imieniu władz samorządowych powiatu nowotomyskiego złożyli: Marcin Brambor - wicestarosta nowotomyski, Zbigniew Markowski – wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowotomyskiego oraz Alicja Łęszczak – Kubiak - kierownik Zespołu Rehabilitacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. 

Środowe spotkanie było też wspaniałą okazją do podziękowania pani Elżbiecie Kaffler, która przez wiele lat pracując w Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu z niezwykłym oddaniem i zaangażowaniem wspierała działalność Klubu Seniora „Srebrny Włos”.


To może Cię także zainteresować:
Gratulacje dla Mistrzyni
Będzie winda w Starostwie
Uczczono godzinę "W"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Fot. Wojciech Teleszyński

Komentarze