Jubilaci obchodzili "Złote Gody"

28.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#małżeństwo   #jubileusz   #złote gody   #kuślin   

15 października 2019 roku w Kuślinie w „Dworze Jansowo” Wójt Gminy Kuślin Mieczysław Skrzypczak wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Elżbietą Zimną dokonali uroczystego wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Jubilatom obchodzącym „Złote Gody” zamieszkałym na terenie Gminy Kuślin.

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyznał medale następującym Parom: 

Marii i Henrykowi FORNALIK z Wąsowa, 

Aleksandrze i Dionizemu KAŁEK z Michorzewka, 

Halinie i Sylwestrowi KAŹMIERCZAK z Michorzewa,

Ludwice i Andrzejowi MAŁECKIM z Głuponi, 

Ludmile i Janowi OPALA z Michorzewa, 

Marii i Stefanowi PIASECKIM z Kuślina, 

Teresie i Bronisławowi RÓŻAŃSKIM z Wąsowa

Marii i Ryszardowi WERKOWSKIM z Śliwna. 


Wójt Gminy po dokonaniu uroczystego aktu dekoracji medalami pogratulował Jubilatom imponującej rocznicy. Wyraził podziw i szacunek dla zebranych małżeństw, jednocześnie wyrażając swoje uznanie. Podkreślił także, iż pięćdziesięcioletni staż to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia, a także piękny przykład mądrego życia, który utwierdza w przekonaniu, iż nawet najcięższe sytuacje stają się lżejsze i łatwiejsze do rozwiązania, gdy dźwiga się je razem. Jednocześnie Włodarz Gminy składając życzenia Jubilatom podziękował za ich piękny przykład dla młodego pokolenia i życzył zdrowia na kolejne wspólne lata. 

Jubilaci po otrzymaniu medali, wiązanek kwiatów i życzeń spędzili czas przy wspólnym stole przy obiedzie i okolicznościowym torcie.


To może Cię także zainteresować:
Złote Gody w Zbąszyniu
110 lat OSP Strzyżewo
Mieszkanka Przyprostyni świętowała 100 urodziny

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kuslin.pl

Komentarze