Interwencja strażaków na terenie firmy w Lwówku

15.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #firma   #lwówek   

W czwartek, 14 lutego 2019r., w godzinach rannych zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl i OSP Lwówek alarmowo pojawiły się na terenie firmy Pol – Strautmann, zlokalizowanej w Lwówku przy ulicy Nowotomyskiej.

 

Doszło tam do pożaru filtrów podłączonych do instalacji wyciągowej wycinarki plazmowej. W pierwszej fazie pożaru pracownicy zakładu podjęli próbę ugaszenia pożaru przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego. Po dojeździe pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia strażacy w błyskawiczny sposób doprowadzili do lokalizacji i ugaszenia pożaru. Całe urządzenie filtrujące oraz kanał wyciągowy został sprawdzony przy użyciu kamery termowizyjnej. W wyniku pożaru spaleniu uległo osiem wkładów filtrujących.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie
Kolejne zderzenie na opalenickiej obwodnicy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze