I Plenerowa Impreza Charytatywna w Niegolewie

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#festyn   #pomoc   #opalenica   

W sobotnie popołudnie 15 lipca odbyła się w Niegolewie II Plenerowa Impreza Charytatywna, która organizowana była przez fundację Dar Szpiku, której wolontariuszka i mieszkanka Niegolewa- Natalia Kaczmarek była główną koordynatorką wydarzenia.

 

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Opalenicy Tomasz Szulc, który wziął udział w imprezie i podziękował uczestnikom za tak liczne przybycie, a organizatorce imprezy - Natalii Kaczmarek - za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu festynu. A atrakcji nie brakowało, przez co frekwencja na imprezie była imponująca. Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, przejechać się bryczką lub motocyklem czy skosztować darmowej waty cukrowej. Czekały na nie również dmuchane zamki, trampoliny oraz klauni ze słodkim poczęstunkiem, a na dorosłych - stosika gastronomiczne.

Ponadto podczas II Plenerowej imprezy Charytatywnej w Niegolewie wystąpił discopolowy zespół DEJW, przywitany gorącym aplauzem publiczności. Podczas koncertu można było zlicytować koszulkę i płyty z autografami członków zespołu. Prowadzono również inne licytacje, czy loterię fantową, a cały dochód ze sprzedaży był przeznaczony na cele charytatywne. W międzyczasie swoje występy prezentowały utalentowane dzieci z okolicznych miejscowości. Można było też wziąć udział w energetycznej zumbie prowadzonej przez Elkę Palonek i jej team. Na zakończenie imprezy na scenie Imprezy Plenerowej wystąpił zespół Country Zenit, a następnie- Mix Dance wprowadzając zgromadzonych w biesiadny klimat. Do późnych godzin nocnych trwała jeszcze zabawa taneczna.

 

To może Cię także zainteresować:
Propozycje nazw ulic w Opalenicy
Samochód ciężarowy niebezpiecznie przechylony
Wąsowo niezwyciężone!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: opalenica.pl | foto: opalenica.pl

Komentarze