Groźne zderzenie dwóch osobówek

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #opalenica   

Do groźnej kolizji doszło na nowym fragmencie opalenickiej obwodnicy. Kierujący osobowym mercedesem doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym volvo. Dwie osoby z obrażeniami zostały zabrane do szpitala w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Nieuwaga kierowcy osobowego mercedesa mogła zakończyć się tragicznie. Z ustaleń policjantów wynika że jego 66-letni kierowca, chcąc skręcić w lewo, nie upewnił się czy ma taką możliwość i wjechał wprost pod nadjeżdżające volvo, którym kierował 46-letni mieszkaniec gminy Opalenica.

Aby wydobyć zakleszczonego kierowcę mercedesa, konieczna była interwencja strażaków z KPPSP Nowy Tomyśl oraz OSP Opalenica. Kierowca mercedesa został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala w Grodzisku Wielkopolskim. Na szczęście jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze