Gmina Kuślin otrzymała kolejny grant na zakup laptopów

09.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #zdalne nauczanie   #kuślin   

Gmina Kuślin w ramach projektu „Zdalna Szkoła+” otrzymała kolejny grant na zakup sprzętu komputerowego.Celem projektu jest zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego kształcenie w systemie zdalnym.

 

Gmina Kuślin pozyskała dofinansowanie w wysokości 75 000 złotych, co pozwoliło na zakup 34 laptopów wraz z niezbędnym wyposażeniem, które przekazane zostały na ręce Dyrektorów Zespołów Szkół w Wąsowie i Michorzewie. Pozyskane środki stanowią 100% kosztów kwalifikowanych.Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr 1 "Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" Działania 1.1 "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


To może Cię także zainteresować:
Nawiązano współpracę z Nadleśnictwem Bolewice
Szkoła zyska nowe oblicze
Dzieci z wizytą w nowotomyskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kuslin.pl

Komentarze