Dzieci z wizytą w nowotomyskiej komendzie

19.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #dzieci   #szkoła   #bezpieczeństwo   #nowy tomyśl   

W środę 15 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu goszczono uczniów Szkoły Podstawowej Numer 1 z Nowego Tomyśla. Policjanci przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek. Ta niecodzienna wizyta sprawiła wszystkim dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

 

Komendę przy ul. Piłsudskiego 37 odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Wizytę rozpoczęto od krótkiej pogadanki na temat pracy nowotomyskich policjantów oraz prezentacji policyjnego sprzętu. Następnie dzieci miały okazję zwiedzić wszystkie zakamarki naszej komendy w tym punkt dla interesantów, stanowisko dyżurnego, a także pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Dzieci miały także okazje odcisnąć swoje linie papilarne. Zdecydowanie jednak największym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz, który zaprezentował młodym gościom dzielnicowy z Nowego Tomyśla. 

Wizyta dzieci była również świetną okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa w związku z nadchodzącymi feriami. Policjanci zwrócili między innymi uwagę jak bezpiecznie i prawidłowo zachować się podczas wyjazdu na zimowisko, a także w rejonach stoków, lodowisk, czy zamarzniętych jezior i stawów. 


To może Cię także zainteresować:
Niespokojna Wigilia
Kolejne wsparcie dla nowotomyskiego szpitala
Policyjna eskorta uratowała życie chłopca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Nowy Tomyśl

Komentarze