Dwie osoby poszkodowane w wypadku pod Zbąszyniem

14.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #zbąszyń   

Dwa rozbite pojazdy oraz dwie osoby poszkodowane to bilans wypadku do którego doszło we wtorek, 8 października 2019r., około godziny 10:51, na drodze wojewódzkiej numer 302, w okolicach Zbąszynia.

 

W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe, którym podróżowali tylko ich kierowcy. Jeden z kierujących został uwięziony w roztrzaskanym pojeździe, natomiast drugi uczestnik zdarzenie opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejsce wypadku zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl, OSP Zbąszyń i OSP Chrośnica, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. 

W celu wydobycia kierowcy z Volkswagena Polo strażacy musieli skorzystać z ratowniczych narzędzi hydraulicznych. Poszkodowani kierowcy zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Tomyślu. Dodatkowo działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz na usunięciu z drogi pozostałości powypadkowych. 

Na czas prowadzonych działań ratowniczych i dochodzeniowych droga była całkowicie zablokowana.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Obróbka skrawaniem - pełna automatyka procesu
Debata społeczna w Nowym Tomyślu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze