Drugi pożar w tym samym gospodarstwie

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #osp   #wytomyśl   #nowy tomyśl   

W ubiegłym roku w Wytomyślu strażacy z powiatu nowotomyskiego gasili pożar budynku gospodarczego należących do jednego z miejscowych rolników. Niestety sytuacja się powtórzyła w środę, 13 listopada 2019r., około godziny 22.

 

Tym razem strażacy z JRG Nowy Tomyśl, OSP Wytomyśl, OSP Bukowiec i OSP Bolewice zostali zadysponowani do tego samego gospodarstwa, w którym tym razem paliły się dwie pieczarkarnie, gdzie wewnątrz składowana była cebula. W momencie dojazdu pierwszego zastępu na miejsce pożaru ogień obejmował w całości jedną pieczarkarnie oraz połowę drugiej zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie. Działania ratowniczo- gaśnicze polegały na podaniu prądów gaśniczych w natarciu i obronie na palące się obiekty, oświetleniu terenu akcji oraz na ewakuacji z wnętrza składowanych przedmiotów. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległa jedna pieczarkarnia, drewniane skrzynio palety oraz połowa drugiej pieczarkarni. Dochodzenie w zakresie ustalenia przyczyny powstania pożaru prowadzi policja.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Debata społeczna w Nowym Tomyślu
Wypadek w pobliżu komendy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KP PSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie i zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze