Dla psiaków od zbąszyńskich dzieciaków

28.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #pies   #schronisko   #zbiórka   #karma   #zbąszyń   

Pewnego dnia Agata, uczennica klasy 6 Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu, przyszła do gabinetu dyrektorki i powiedziala, że chciałby zrobić zbiórkę karmy i innych potrzebnych rzeczy dla psiaków schroniskowych. Jak powiedziała, tak też zrobiła! Akcja w szkole trwała ponad tydzień. Brawo!

 

W sobotę 20.10 wraz ze swoją mamą i koleżanką Mają zawiozła zebraną karmę do Schroniska Zwierzakowo w Posadówku. Mama Agaty dzwoniła do Nowego Tomyśla, jednak pani przy telefonie powiedziała, że mają tam wystarczająco dużo karmy i podała adres do Posadówka, gdyż tam obecnie przebywa 90 piesków i 1 kotek. 

W zbąszyńskiej szkole dzięki wsparciu mnóstwa osób dobrej woli zebrano około 200 kg suchej karmy oraz karmę mokrą, smakołyki, koce i zabawki.

Agata i Maja, uczennice, serdecznie dziękują za pomoc. A my dziękujemy dziewczynom, pani Lidce Kubickiej - pedagożce, mamie Agaty i jej dziadkowi - za serce wielkie :) Wspólnymi siłami można wiele zdziałać!


Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu


To może Cię także zainteresować:
Złote Gody w Zbąszyniu
W Sątopach wypuszczono bażanty
Wizyta klas mundurowych w nowotomyskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu

Komentarze