Dachowanie Volkswagena Bora w okolicach Chraplewa

23.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #dachowanie   #kuślin   

W czwartek, 18 kwietnia 2019r., około godziny 13:20, na drodze powiatowej numer 702, w okolicach Chraplewa, doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Prowadząca samochód osobowy marki Volkswagen Bora kobieta, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze drogi i uderzyła przodem w betonową barierę. Pojazd zatrzymał się na dachu w pobliżu rowu z wodą.

 

Do zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Kuślin oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Do szpitala na szczegółowe badania zostali przetransportowani wszyscy uczestnicy zdarzenia, 19-latka w ciąży kierująca samochodem, 22-letni brat oraz dwie kobiety w wieku 29 i 52 lata. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w rozbitym pojeździe, udzieleniu uczestnikom wypadku kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz na usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi. Na czas prowadzonych działań ratowniczych i czynności dochodzeniowych droga była zablokowana przez trzy godziny.


To może Cię także zainteresować:
Nocny pożar budynku mieszkalnego w Turkowie
W garażu spłonął doszczętnie samochód
Straciła panowanie nad autem i uderzyła w ścianę przedszkola

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze