Dachowanie na 110 km autostrady A2

18.12.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #autostrada   #nowy tomyśl   #kuślin   

W dniu 18 grudnia 2020 o godzinie 8:21 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na 110 km autostrady A2 w kierunku Świecka.

 

Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że pojazd znajduje się poza ogrodzeniem, na drodze serwisowej równoległej do autostrady, a podróżujący Fordem Tourneo Currier mieszkaniec powiatu poznańskiego opuścił samochód przed przyjazdem straży pożarnej. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w rozbitym pojeździe, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej (wsparcie psychiczne). Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego na miejsce zdarzenia i przebadaniu osoby poszkodowanej lekarz podjął decyzję o przewiezieniu do Szpitala w Nowym Tomyślu. 

W działaniach udział brały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Nowego Tomyśl oraz zastęp OSP Kuślin.


To może Cię także zainteresować:
Niespokojna Wigilia
Kolejne wsparcie dla nowotomyskiego szpitala
Policyjna eskorta uratowała życie chłopca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie: kpt. Damian Żukrowski Zdjęcia: sekc. Marek Dorywała

Komentarze