Prywatne Ognisko Muzyczne na gitarowym rekordzie Guinnessa

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#gitara   #rekord guinnessa   #nowy tomyśl   

Uczniowie ich Rodzice a także nauczyciele POM po raz kolejny wzięli udział w próbie pobicia gitarowego rekordu Guinnessa we Wrocławiu. Tym razem zagrała orkiestra składająca się z 6 299 gitar i niestety nie udało się pobić rekordu z zeszłego roku.

 

Pierwszomajowe gitarowe granie we Wrocławiu jest już na stałe wpisane w harmonogram imprez POM. Gitarowy rekord Guinnessa to także pretekst do integracji i wspólnej zabawy a także spotkanie z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych gitarzystów. Przestrzeń w której amatorzy spotykają się z profesjonalnym muzykami, a każdy wynosi z tego spotkania wspólny mianownik- niesamowitą atmosferę, radość grania i poczucie wspólnoty. Duża scena na Rynku "uginała się" pod mistrzami gitary. Począwszy od Siedmiu Wspaniałych, Egona Poki, Leburna Maddoxa, Georga Drayera, Leszka Cichońskiego, Jana Borysewicza, Pawła Domagałę, Grzegorza Skawińskiego po Dudleya Tafta. Zadowoleni ze spotkania i muzycznej uczty ogniskowicze już przygotowują się i stroją gitary na przyszły rok.

 

To może Cię także zainteresować:
Dachowanie o poranku
Powstaje kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej
Koncert dla nauczycieli

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze