Wyjazd szkoleniowy na Litwę

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#burmistrz   #szkolenie   #nowy tomyśl   

W dniach 13 - 17 maja 2017 r. burmistrz Nowego Tomyśla uczestniczył w wyjeździe szkoleniowym na Litwę, organizowanym przez Stowarzyszenie WOKISS. Celem wyjazdu było przybliżenie uczestnikom roli i zadań litewskiej administracji samorządowej, ze szczególnym uwzględnieniem działań wpływających na stały rozwój społeczno-gospodarczy wybranych rejonów. Program merytoryczny oparty został na bezpośrednich wizytach w wybranych samorządach i spotkaniach z reprezentantami władz lokalnych. Realizowany był na obszarze rejonów: Wileńskiego (ziemskiego), Solecznickiego i Trockiego.

 

W trakcie zaplanowanych spotkań i prelekcji przedstawione zostały przykłady aktywności samorządów, będące efektem wykorzystania funduszy UE w okresie 2007-2013, jak i plany ich dalszego rozwoju, w oparciu o aktualną perspektywę finansową na lata 2014-2020. Całość uzupełniona została zwiedzaniem najciekawszych obiektów Wilna, Kowna i Trok.

 

To może Cię także zainteresować:
Dachowanie o poranku
Powstaje kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej
Turniej piłki nożnej dla GLPN o puchar Burmistrza Zbąszynia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Ryszard Ratajczak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze