Nowotomyscy strażacy na Mistrzostwach Wielkopolski

09.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #straż   #nowy tomyśl   

W dniach 5 i 6 czerwca 2017r. w Poznaniu, na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Gdańskiej odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Sporcie Pożarniczym.

 

Pożarnicze ćwiczenie bojowe to konkurencja, którą wybrali nowotomyscy strażacy, chcąc spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi jednostkami. Warto nadmienić, że w tej konkurencji strażacy z JRG Nowy Tomyśl nie brali udziału już od kilkunastu lat. Okres przygotowań, treningów do zawodów nie poszedł na marne. Ogromne zaangażowanie spowodowało, że na osiemnaście drużyn nasza reprezentacja zajęła wysokie szóste miejsce, co zostało uznane za ogromny sukces. W skład reprezentacji weszli: mł. kpt. Rafał Maniecki, st. ogn. Jarosław Stachowiak, st. ogn. Tomasz Bimkiewicz, mł. ogn. Szymon Wiącek, st. sekc. Mateusz Cyprian, st. str. Mikołaj Antkowiak i st. str. Marek Dorywała. Zajęcie szóstego miejsca w tak doborowej stawce wpłynęło bardzo mobilizująco na zawodników, którzy już wyrazili chęć startu w przyszłorocznych zawodach i osiągnięcia jeszcze lepszego rezultatu.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzenie busa z solarką na autostradzie A2
Program "Umiem pływać" w Nowym Tomyślu
Prewencyjnie z kalendarzami w placówkach oświatowych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze