Zawody strzeleckie z broni małokalibrowej

17.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #zawody   #strzelanie   #broń   #nowy tomyśl   

W sobotę, 13 maja na strzelnicy sportowej w nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie z broni małokalibrowej o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu Nowotomyskiego. Organizatorem zawodów był Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Nowym Tomyślu przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.

 

Zawody odbyły się w związku z obchodami Święta Konstytucji 3-go maja. Organizatorzy za cel stawiają sobie popularyzację strzelectwa i doskonalenie umiejętności strzeleckich wśród mieszkańców powiatu. Na zawody zaproszono reprezentacje miast i gmin Powiatu Nowotomyskiego. W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła reprezentacja gminy Miedzichowo, zdobywając Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu Nowotomyskiego.

Reprezentacja Starostwa Powiatowego również znalazła się na podium zajmując drugie miejsce. Najlepsi w poszczególnych klasyfikacjach otrzymali: puchary, dyplomy i upominki rzeczowe, które wręczyła Przewodnicząca Rady Powiatu Maria Galas.

 

To może Cię także zainteresować:
Dachowanie o poranku
Powstaje kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej
Turniej piłki nożnej dla GLPN o puchar Burmistrza Zbąszynia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | powiatnowotomyski.pl

Komentarze